TR EN

BİZ KİMİZ?

Koltuk üretiminde, kalite ve görsellik katma misyonuyla yola çıkan firmamız ; koltuk ve köşe takımlarıyla siz değerli müşterilerimizin evlerine konuk olmuş, teveccühleriniz firmamızı en iyiyi yapma noktasına sürüklemiştir. 2006 yılından beri koltuk üretimi yapan firmamız, hizmeti daha geniş müşteri yelpazesine sunmak maksadıyla 2011 yılında seri ürtime de başlamıştır.

Hakkımızda Resim


Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve pazardaki lider firma yapımızı korumak. Bununla birlikte ihracat ağırlıklı çalışmalarımızla Türkiye'ye döviz girdisi kazandırmak ve yaptığımız yatırımlarla işgücü anlamında geniş istihdam avantajları yaratarak ülke ekonomisine destek olmaktır.Novano Sofa | Hakkımızda

Misyonumuz, araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak ve üretmektir.